Rychlá instalace

Díky patentovanému zámkovému systému Uniclic Multifit for LIVYN je instalace podlahy Quick-Step LIVYN ztělesněním jednoduchosti. Tento systém byl navržen speciálně pro podlahy LIVYN s ohledem na dlouhou životnost; je velmi vstřícný k uživatelům, umožňuje rychlejší instalaci a je mnohem pevnější než jiné systémy.

Neskutečně snadná instalace díky revoluční technologii položení

Síla systému UNICLIC MULTIFIT spočívá v horizontálním a vertikálním uzamykání jednotlivých dílců, což zamezuje výškovým rozdílům. Tento důmyslný a pevný zacvakávací systém Vám umožní panely nejen otočit a zacvaknout, ale také je horizontálně zasunout na těžce dostupných místech. Náš zbrusu nový zámkový systém Uniclic Multifit for livyn funguje rychle, jednoduše a lépe než kdy dříve. Nová technologie spuštění poskytuje zvýšenou pevnost díky horizontálnímu i vertikálnímu zámku.

Lepidlo

Pokud budete svou podlahu raději lepit, obsahuje nyní řada QUICK-STEP také speciální lepidlo pro podlahoviny Livyn, a to lepidlo QUICK-STEP Livyn. Toto lepidlo je té nejvyšší kvality a bylo speciálně vyvinuto ve spolupráci s odborníkem na lepidla, společností Soudal.

Proč použít lepidlo QUICK-STEP Livyn?

Perfektní pro podlahové vytápění a nebo chlazení

Lehce roztíratelné, s rychlou přilnavostí a nejvyšší pevností

Po nasazení se neroztéká, a i přes vysokou elasticitu poskytuje největší objemovou stabilitu

Zamezuje vzniku mezer v podlaze způsobeným teplotními rozdíly

Odolné proti vlhkosti a tím ideální pro podlahu Livyn

Stain guard, Scratch guard

Vynikající odolnost proti skvrnám a poškrábání

Speciální ochrana QUICK-STEP využívající technologii STAIN GUARD a SCRATCH GUARD byla navržena tak, aby odolala všem hrozbám, které přináší aktivní život. Je omyvatelná a velmi odolná, proto se dokonale hodí do kuchyní, ložnic nebo jakýchkoli jiných míst ve vašem domě a bytě, která jsou ohrožována škrábanci a skvrnami. Jediněčná uzavřená vrchní vrstva znamená, že nečistoty nemají žádnou šanci. Všechny podlahy LIVYN se velmi snadno ošetřují, k veškeré údržbě je zapotřebí pouze jediný výrobek. ( LIVYN CLEAN )

Zcela utěšněná vrchní vrstva zaručuje úplnou ochranu před skvrnami a nečistotami, proto lze podlahy LIVYN velmi snadno udržovat v čistém stavu. Okamžitě lze setřít i ty nejodolnější skvrny (např. od barvy, laku na nehty, nebo dokonce od fixy).

 

Essential Click V4

Essential Pro

Essential V4

Záznamy: 1 - 2 ze 27
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>